Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
Zaproszenie na XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych
 

Czajkowskie Dęciakowe Brzmienia - XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Czajkowie!

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Starosta Powiatu Ostrzeszowskiego, Wójt Gminy Czajków, Ochotnicza Straż Pożarna w Czajkowie oraz Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie zapraszają Wszystkich sympatyków orkiestr dętych na Czajkowskie Dęciakowe Brzmienia - XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Czajkowie!

W ciągu dwunastu edycji w czajkowskim przeglądzie wzięło udział ponad trzydzieści orkiestr, z różnych zakątków Polski, jak i zza granicy.

W tegorocznej, prócz orkiestr powiatu ostrzeszowskiego, które każdego roku spotykają się w Czajkowie, w ramach Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych, zaprezentują się również Orkiestra Dęta przy OSP w Iwanowicach (woj. wielkopolskie) oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kurzętnika (woj. warmińsko-mazurskie).

Podobnie jak w roku poprzednim postanowiliśmy przeprowadzić akcję charytatywną. W tym roku pieniądze zebrane ze sprzedaży pysznej grochówki przekazane zostaną na rehabilitację mieszkanki Czajkowa - Lenki Podgórskiej, która od trzeciego roku życia choruje na dysplazję wielonasadową.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2024

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.