Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
Koncert z okazji Dnia Rodziny
 

"Koncertowo łączymy pokolenia" to wydarzenie zorganizowane w przez Przedszkole "Leśne Skrzaty" w Czajkowie wspólnie z Gminną Oriestrą Dętą w Czajkowie

Tegoroczna impreza poświęcona rodzinie to część projektu "Z rodziną najlepiej nie tylko na zdjęciu" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Otwartego Konkursu na realizację w formie powierzenia lub wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury. Autorką projektu realizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem "Razem dla Czajkowa" jest Martyna Buda, a w organizację, oprócz przedszkola i orkiestry, włączyło się wiele instytucji.

Podczas koncertu zorganizowane zostały warsztaty pisania stalówką połączone z wystawą eksponatów z Muzeum Elementarza im. prof. Mariana Falskiego - warsztaty prowadziły Ewa Maląg i Sonia Bednarz.

Dyrektor Gminna Biblioteka Publiczna w Czajkowie Ewa Jangas przygotowała dla dzieci konkurs z nagrodami.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych brała czynny udział w przygotowaniu "rodzinnego albumu z koncertu" - dzięki wsparciu Komisji uczestnicy imprezy mogli korzystać z fotobudki.

Tekst: Przeszkole "Leśne Skrzaty" w Czajkowie

Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2024

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.