Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
Podsumowanie roku artystycznego 2017
 

Przełom roku to nie tylko czas kolędowania ale również podsumowania.

W 2017 roku zagraliśmy dziesiątki koncertów w pięciu różnych województwach, odbyliśmy setki godzin prób, przejechaliśmy tysiące koncertów. A jednym z najważniejszych osiągnięć było zdobycie brązowego medalu na XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr OSP w Częstochowie.

Był to dla nas rok szczególny również ze względu na to iż świętowaliśmy jubileusz 95-lecia działalności naszej Orkiestry.
Za działalność muzyczną, społeczną i kulturalną Minister Kultury odznaczył Gminną Orkiestrę Dętą przy OSP w Czajkowie Odznaką Honorową Za Zasługi dla Kultury Polskiej, natomiast Zarząd Województwa Wielkopolskiego wyróżnił nas Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego.

Wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Starostwem Powiatowym w Ostrzeszowie i Gminą Czajków zorganizowaliśmy VII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Czajkowie

W ubiegłym roku podjęliśmy również inicjatywy społeczne skutkujące między innymi organizacją Dnia Dawcy Szpiku, Akcję Honorowego Krwiodawstwa i wiele innych.

Wzięliśmy udział w 5 festiwalach/przeglądach orkiestr, uroczystościach kościelnych, strażackich, państwowych. Zorganizowaliśmy warsztaty muzyczne.
Jednak największym naszym sukcesem jaki odnieśliśmy w minionym roku jest Wasza obecność podczas naszych koncertów, parad ulicznych. Nieocenione jest również wsparcie wsparcie finansowe i organizacyjne.
Za to wszystko składamy ogromne podziękowania!
Już pracujemy nad nowym repertuarem, który zaprezentujemy podczas występów w 2018 roku!

Do obejrzenia krótkiego filmowego podsumowania działalności zapraszają muzycy Gminnej Orkiestry Dętej przy OSP w Czajkowie i mażoretki.


Proszę wejść w poniższy link:

https://youtu.be/Detut1TZNVw
Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2019

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.