Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie
Gmina Czajków
KALENDARIUM MUZYCZNE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menu
Dołącz do Nas na Facebooku
XXIV Ogólnopolski Festiwal Orkiestr OSP w Częstochowie
 

Zapraszamy na XXIV Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Dętych OSP, w którym i my bierzemy udział!

Oficjalnie Festiwal rozpoczyna się od uroczystej Mszy Świętej na Błoniach Jasnogórskich w piątek 16 czerwca o godzinie 17:00. Następnie wszystkie orkiestry wezmą udział w pierwszej z dwóch obowiązkowych konkurencji, czyli zostaną poddane ocenie gry w marszu. Parada orkiestr będzie miała miejsce na Alejach Najświętszej Marii Panny w kierunku Placu Biegańskiego, gdzie o godzinie 20:00 władze Związku OSP i włodarze Częstochowy dokonają uroczystego otwarcia Festiwalu.

W sobotę o godzinie 9:00 Filharmonii Częstochowskiej rozpocznie się druga część przesłuchań konkursowych. Występujemy jako dziesiąta orkiestra.

Na godzinę 14:00 znów wracamy na Plac Biegańskiego, gdzie rozpocznie się dodatkowa ale najbardziej widowiskowa konkurencja, czyli pokaz musztry paradnej.

Nasza orkiestra już po raz drugi bierze udział w Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr OSP. Swoje umiejętności zaprezentujemy we wszystkich trzech konkurencjach.

Zapraszamy Wszystkich sympatyków orkiestrowych brzmień do kibicowania i rewelacyjnej zabawy przy dźwiękach najlepszych strażackich orkiestr dętych w Polsce!


Dołącz do Nas na Facebooku

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Gminna Orkiestra Dęta przy OSP w Czajkowie © 2018

Projekt i wykonanie ideaCode

Ta strona internetowa używa ciasteczek (cookies). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików.